Save your search to get Alerts
596 Properties
596 Featured Properties Available
List
- 1/26 26
49,299.44 Acres$1,690,000Active - 1/24 24
49,223 Acres Lot$4,150,000Active - 1/35 35
5 Beds 3 Baths 2,944 SqFt$850,000Active - 1/54 54
4 Beds 3 Baths 2,413 SqFt$864,500Pending - 1/60 60
3 Beds 2 Baths 1,440 SqFt$1,045,000Price Dropped by $54K - 1/57 57
3 Beds 2 Baths 1,922 SqFt$1,200,000Pending - 1/44 44
3 Beds 2 Baths 2,322 SqFt$1,299,000Active - 1/17 17
49,299.44 Acres$1,090,000Active - 1/75 75
4 Beds 3 Baths 2,995 SqFt$1,245,000Price Dropped by $50K - 1/47 47
4 Beds 4 Baths 2,670 SqFt$875,000Active - 1/20 20
4 Beds 5 Baths 3,201 SqFt$839,990Price Dropped by $10K - 1/81 81
5 Beds 5 Baths 3,653 SqFt$1,000,000Price Dropped by $25K - 1/33 33
49,299.44 Acres Lot$1,400,000Active - 1/99 99
3 Beds 2 Baths 2,021 SqFt$1,395,000Active - 3D
3 Beds 2 Baths 1,856 SqFt$875,000Pending - 1/20 20
4 Beds 2 Baths 2,088 SqFt$895,000Price Dropped by $20K - 1/58 58
4 Beds 3 Baths 3,614 SqFt$1,750,000Open 5/16 11AM-2PM - 1/50 50
3 Beds 2 Baths 2,424 SqFt$950,000Active - 1/45 45
4 Beds 3 Baths 2,700 SqFt$1,925,000Active - 1/99 99
3 Beds 4 Baths 4,878 SqFt$2,896,000Price Dropped by $54K - 1/70 70
3 Beds 3 Baths 3,105 SqFt$1,599,000Active - 1/74 74
3 Beds 4 Baths 3,719 SqFt$1,900,000Active - 1/16 16
49,299.44 Acres$24,987,000Active - 1/18 18
4 Beds 4 Baths 6,500 SqFt$24,987,000Active